Aktualności

 Poland's Best Employers 2023 dla MSU. Trzeci raz z rzędu.
05-06-2023
Poland's Best Employers 2023 dla MSU. Trzeci raz z rzędu.

Magazyn Forbes i firma Statista we wspólnym badaniu po raz trzeci wyłoniły firmy, które  zasłużyły na tytuł Poland's Best Employers 2023. Raport obejmował blisko 300 najlepszych pracodawców z ok. 25 branż, zatrudniających co najmniej 250 osób.

Z przyjemnością informujemy, iż MSU GROUP, trzeci raz z rzędu została wyróżniona w prestiżowym rankingu, otrzymując tytuł Poland's Best Employers 2023. Wyróżnione firmy doceniono za osiągnięcia w zakresie strategii zarządzania, atrakcyjności warunków pracy i perspektywy rozwoju kariery. W roli jurorów wystąpili sami pracownicy, którzy wzięli udział w anonimowym badaniu ankietowym – brane pod uwagę były ich opinie prezentujące obiektywny obraz firm, w których na co dzień pracują. To nie jest płatny ranking.

Ranking Poland's Best Employers 2023  – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2023 można przeczytać tutaj: LINK

Dziękujemy za zaufanie, to ogromne wyróżnienie. Tym bardziej, że redakcja Forbes podkreśla iż „trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych. To firmy, które należy – wręcz trzeba – podglądać i naśladować rozwiązania dobre dla pracowników i tak przez nich oceniane”

Zgodnie z filozofią rankingu, Poland’s Best Employers 2023 to zestawienie trzystu działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Podstawą badania była lista około 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Listę tę zespół Statisty sporządził na podstawie obszernej analizy m.in. czasopism specjalistycznych oraz informacji udostępnianych przez stowarzyszenia branżowe czy instytucje badań gospodarczych.

- Rynek pracy został w 2020 roku w wielu przypadkach „ułożony na nowo”. Problem w tym, że ledwo zdążyliśmy oswoić się z jednym szokiem, doznaliśmy kolejnego urazu. Wojna w Ukrainie znów wszystko przemodelowała, na początku w głowach, emocjach i podejściu do wzajemnych relacji oraz obowiązków. Z dnia na dzień okazało się, że „wielkie” problemy, którymi żyli od marca 2020 roku pracownicy (organizacja pracy zdalnej, bezpieczeństwo zdrowotne, obowiązki pracodawcy wobec pracowników, którzy z racji wykonywanego zajęcia nie mogą pracować zdalnie, zabezpieczenie infrastruktury, zadbanie o dobrostan emocjonalny i psychiczny pracownika itd.), straciły na znaczeniu. Bezpieczeństwo przybrało nową twarz, znacznie bardziej groźną, bo opierającą się już nie na spekulacjach, ale twardych danych płynących z gospodarki – podkreśla Paweł Zielewski, redaktor naczelny „Forbes Polska”.

„W naszej firmie od samego początku funkcjonowała filozofia: firmę tworzą ludzie.” podkreślił Prezes Zarządu MSU GROUP Artur Adamczak, podczas wywiadu przeprowadzonego dla magazynu FORBES.

MSU Group to symbol doświadczenia i wiarygodności w biznesie. Od początku naszej działalności stawiamy na przejrzyste zatrudnienie, a przełamywanie barier wpisuje się w misję MSU GROUP, zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Od 1946 roku stoimy na straży, zapewniając naszym klientom porządek i bezpieczeństwo. Dzięki akumulacji doświadczeń z powodzeniem wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystujące sztuczną inteligencję i automatyzację procesów. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy uznanych światowych marek, doświadczony personel korzystający wyłącznie z markowych, sprawdzonych środków czyszczących, a każdy serwis rozpoczynamy od audytu. Wdrożyliśmy liczne procedury i pełny system nadzoru pracy, a także certyfikacje ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016, ISO 45001:2018, a obecnie wdrażamy program „Gwarancja Czystości i Higieny”

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wprowadziliśmy do naszych usług wiele rozwiązań proekologicznych, dbając o środowisko naturalne. Ekologiczne rozwiązania to jeden z filarów funkcjonowania MSU GROUP. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów stworzyliśmy BIOcleaning, w pełni ekologiczną linię usług porządkowych. Dodatkowo nasz rewolucyjny system zdalnego monitoringu, wykorzystujący zaawansowaną technologię AI, jest w pełni przyjazny dla środowiska. Autonomiczne wieże monitorujące MSU to połączenie dwóch przyjaznych dla środowiska rozwiązań, paneli fotowoltaicznych oraz nowoczesnych ogniw paliwowych z gwarancją ekologicznej kompatybilności.

Grupa Kapitałowa MSU jest spółką holdingową, która nieprzerwanie od 77 lat specjalizuje się w kompleksowych usługach outsourcingu biznesowego. Firma oferuje najwyższej jakości usługi w następujących obszarach:Spółka oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie:

ochrona fizyczna i elektroniczna
usługi porządkowe
sprzedaż i wynajem kontenerów
rental odzieży roboczej i systemy higieny

 « Wróć

MSU Rental Wynajem Odzieży

facebook in
MSU RENTAL sp. z o.o.

Adres
Plac Piastowski 3
Bydgoszcz, 85-012
NIP: 899 276 68 95
Dane kontaktowe

Zadzwoń
tel. 539 600 857
tel. 523 223 522
Godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek – piątek: 7:00–15:00