Tekstylia hotelowe. Bielizna płaska oraz frotte

Komfortowe rozwiązanie wynajmu tekstyliów hotelowych

Jako wiodący dostawca usług prania i serwisu dla hoteli, gwarantujemy Państwu niezrównaną jakość i kompleksowość obsługi. Oferujemy wysokiej jakości pościel oraz ręczniki frotte, które spełniają najwyższe standardy luksusu i komfortu w hotelu. Nasz system obsługi jest zaprojektowany tak, aby Państwo mogli skoncentrować się na zapewnieniu doskonałych warunków pobytu swoim gościom, nie martwiąc się o codzienne zadania związane z praniem. Nasz serwisant regularnie odbiera brudną pościel, a czystą dostarcza w dogodnych godzinach pracy hotelu, aby zapewnić ciągłość funkcjonowania.

Wszystkie nasze procesy prania są certyfikowane, co oznacza, że nie tylko dbamy o czystość, ale również ochronę środowiska. Nasze zaawansowane technologie i specjalistyczne środki prania zapewniają nie tylko trwałą czystość, ale także długotrwałą jakość tkanin. W przypadku uszkodzeń lub zużycia, oferujemy naprawy lub wymianę zniszczonej odzieży, aby utrzymać wysoki standard wyglądu i funkcjonalności.

Nasz doświadczony zespół pracowników zadba o to, aby każdy hotel otrzymał odpowiednio dobrane tekstylia hotelowe. Dostarczamy tyle kompletnych zestawów, ile jest potrzebne, zgodnie z wcześniej zaakceptowanymi wzorami, uwzględniającymi specyfikę pracy w Państwa hotelu. Niezależnie od specyfiki, w której działa Państwa hotel, jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do Państwa wymagań.

Zapewnimy  nie tylko najwyższą jakość i kompleksowość usług, ale również pełne wsparcie w zapewnieniu gościom wyjątkowego i niezapomnianego pobytu. Przejęcie obowiązków związanych z praniem i serwisem odzieży pozwoli Państwu skupić się na doskonaleniu innych aspektów działalności hotelowej i zwiększeniu satysfakcji gości.

Zapewnimy  nie tylko najwyższą jakość i kompleksowość usług, ale również pełne wsparcie w zapewnieniu gościom wyjątkowego i niezapomnianego pobytu. 

Przejęcie obowiązków związanych z praniem i serwisem odzieży pozwoli Państwu skupić się na doskonaleniu innych aspektów działalności hotelowej i zwiększeniu satysfakcji gości.

Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, zapewniamy sprawne funkcjonowanie systemu. Metoda ta daje możliwość całkowitego zautomatyzowania wszystkich procesów zachodzących podczas serwisu w pralni, rejestracji parametrów każdej operacji, sortowania pod kątem parowania kompletów na użytkowników i bezdotykowego składania i pakowania do wysyłki odzieży.

 


Formularz zapytania on-line

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

Załącz plik (Dopuszczamy pliki z rozszerzeniami PDF, JPG,PNG oraz dokumenty programów MS Word i Excel o wadze do 5 MB)
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Dlaczego warto nas wybrać?
Dlaczego warto nas wybrać?

Zostaw nam skomplikowaną obsługę odzieży roboczej.  Czyszczenie, naprawa, dopasowanie do sylwetki pracownika, terminowa utylizacja, wymiana czy specjalistyczne doczyszczanie. Powierz to nam, oszczędzając czas i koszt personelu oraz logistyki.

  • ikona Cały asortyment podlega stałemu serwisowi w ramach cyklu obiegu rentalu, w tym pranie, naprawy, wymiany, uzupełnienie produktów. 
  • ikonaZadbamy o wizerunek i bezpieczeństwo naszych Klientów. Gwarantujemy regularne dostawy świeżego i czystego asortymentu, a przy tym stałe miesięczne koszty wynajmu.
  • ikona Stosujemy zaawansowany system informatyczny w celu efektywnego zarządzania. Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, monitorujemy odzież na każdym etapie. 
  • ikona W ramach kompleksowej usługi, wynajmujemy i serwisujemy systemy higieny oraz maty wejściowe. 
Usługi porządkowe nowej generacji

Aktualności
MSU Rental Wynajem Odzieży

facebook in
MSU RENTAL sp. z o.o.

Adres
Plac Piastowski 3
Bydgoszcz, 85-012
NIP: 899 276 68 95
Dane kontaktowe

Zadzwoń
tel. 539 600 857
tel. 523 223 522
Godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek – piątek: 7:00–15:00