Zasada rentalu

 

Zasady rentalu

Zdefiniuj tożsamość swojej  marki poprzez spójny wizerunek Twoich pracowników. Wybierz jakość i transparentność naszych usług.

Poznaj wygodny i bezpieczny świat MSU RENTAL. 

W MSU RENTAL stawiamy na wygodę, bezpieczeństwo i jakość w świecie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, mat oraz systemów higieny. Nasza unikalna oferta opiera się na kompleksowym podejściu i zasadach, które zapewniają pełną satysfakcję naszych klientów.

Odzież MSU Rental została starannie zaprojektowana, biorąc pod uwagę różne grupy oraz różnorodne obszary zastosowań. Krój ubrań jest nie tylko wygodny, ale także dostosowany do swobodnego ruchu, dzięki czemu pracownicy czują się komfortowo, a firma prezentuje spójny wizerunek. Gwarantujemy naszym klientom kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, który pozwala nam dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Następnie wykonujemy wszystkie niezbędne procesy, dbając o kontrolę jakości na każdym etapie.

Wszystkie świadczone przez nas usługi odbywają się zgodnie z odpowiednimi procedurami, które gwarantują pełną ochronę i bezpieczeństwo przekazanych nam danych osobowych. Tworzymy bezpieczne środowisko, w którym nasi klienci mogą być pewni poufności swoich informacji.Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami odzieży roboczej, którzy specjalizują się w tworzeniu ubrań do zastosowań specjalistycznych. Nasze procesy prania są zgodne z ich wytycznymi, co zapewnia trwałość i zachowanie wysokiej jakości odzieży przez cały okres wynajmu.

Wprowadziliśmy rygorystyczne procedury i posiadamy niezbędne certyfikaty, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność naszych działań. Nasz system nadzoru prac oraz wyszkolony personel gwarantują wykonanie wszystkich zadań na najwyższym poziomie. Ponadto, dysponujemy nowoczesną  infrastrukturą, która pozwala nam sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

 Zapewniamy kompleksową obsługę i doskonałą jakość usług, tworząc partnerskie relacje biznesowe na najwyższym poziomie.

nakladka Schemat wynajmu i serwisu odzieży roboczej


Dokładna analiza potrzeb naszych Klientów jest naszym priorytetem. Na jej podstawie budujemy algorytm naszych działań, przygotowując ofertę szytą na miarę bieżących potrzeb. Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, zapewniamy sprawne funkcjonowanie i pełną kontrolę z poziomu online.

nakladka ikona
Indywidualne ustalenie zakresu usługi
nakladka ikona
Indywidualne pomiary odzieżą pomiarową i jej produkcja
nakladka ikona
Oznakowania personalne odzieży
nakladka ikona
Dostarczenie odzieży dla klienta
nakladka nakladka ikona
Użytkownie odzieży
nakladka nakladka ikona
Odebranie zabrudzonej odzieży
nakladka nakladka ikona
Dostarczenie odzieży do klienta
nakladka nakladka ikona
Pranie i naprawa odzieży
Formularz zapytania on-line

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

Załącz plik (Dopuszczamy pliki z rozszerzeniami PDF, JPG,PNG oraz dokumenty programów MS Word i Excel o wadze do 5 MB)
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Dlaczego warto nas wybrać?
Dlaczego warto nas wybrać?

Zostaw nam skomplikowaną obsługę odzieży roboczej.  Czyszczenie, naprawa, dopasowanie do sylwetki pracownika, terminowa utylizacja, wymiana czy specjalistyczne doczyszczanie. Powierz to nam, oszczędzając czas i koszt personelu oraz logistyki.

  • ikona Cały asortyment podlega stałemu serwisowi w ramach cyklu obiegu rentalu, w tym pranie, naprawy, wymiany, uzupełnienie produktów. 
  • ikonaZadbamy o wizerunek i bezpieczeństwo naszych Klientów. Gwarantujemy regularne dostawy świeżego i czystego asortymentu, a przy tym stałe miesięczne koszty wynajmu.
  • ikona Stosujemy zaawansowany system informatyczny w celu efektywnego zarządzania. Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, monitorujemy odzież na każdym etapie. 
  • ikona W ramach kompleksowej usługi, wynajmujemy i serwisujemy systemy higieny oraz maty wejściowe. 
Usługi porządkowe nowej generacji

Aktualności
MSU Rental Wynajem Odzieży

facebook in
MSU RENTAL sp. z o.o.

Adres
Plac Piastowski 3
Bydgoszcz, 85-012
NIP: 899 276 68 95
Dane kontaktowe

Zadzwoń
tel. 539 600 857
tel. 523 223 522
Godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek – piątek: 7:00–15:00