Pranie i serwis odzieży

Wygoda i bezpieczeństwo dla całego zespołu

W MSU Rental gwarantujemy usługi prania i naprawy odzieży, które są nie tylko bezkonkurencyjne, ale również doskonałej jakości. Nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższego standardu usług sprawia, że długi okres eksploatacji Państwa odzieży jest naszym priorytetem. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii prania i profesjonalnym środkom, zapewniamy, że Państwa odzież zostaje odpowiednio zabezpieczona i pielęgnowana, co przyczynia się do jej długotrwałego zachowania w doskonałej kondycji.

Nasza oferta obejmuje również naprawy drobnych uszkodzeń odzieży, które są dokonywane w pełnej współpracy z klientem. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o to, aby Państwa odzież była naprawiona z najwyższą precyzją i starannością, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nie tylko zapewniamy kompleksową opiekę nad Państwa odzieżą, ale także oferujemy wygodną usługę odbioru brudnej odzieży i dostarczenia czystej odzieży do imiennych szafek pracowniczych. Nasz profesjonalny serwisant zadba o to, aby proces wymiany odzieży przebiegał sprawnie i bezproblemowo, pozwalając Państwu cieszyć się zawsze czystą i gotową do użycia odzieżą.

Wybierając usługi MSU Rental, otrzymują Państwo nie tylko niezawodną opiekę nad odzieżą, ale także pewność, że nasze wysokie standardy jakości są niezmiennie zachowane. 


Cykl obiegu tekstyliów

 

 1. Pracownik wrzuca brudną odzież do szafy-brudownika
 2. Transport brudnej odzieży do pralni w stałych, ustalonych z klientem terminach
 3. Pranie, suszenie oraz naprawy odzieży
 4. Sortowanie odzieży indywidulanie dla każdego pracownika
 5. Transport czystej odzieży oraz rozłożenie do szafek pracowniczych
 6. Pracownik odbiera czystą odzież ze swojej indywidualnej szafki pracowniczej
 7. Pracownik wrzuca brudną odzież do szafy brudownika

Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, zapewniamy sprawne funkcjonowanie systemu. Metoda ta daje możliwość całkowitego zautomatyzowania wszystkich procesów zachodzących podczas serwisu w pralni, rejestracji parametrów każdej operacji, sortowania pod kątem parowania kompletów na użytkowników i bezdotykowego składania i pakowania do wysyłki odzieży. 


Formularz zapytania on-line

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

Załącz plik (Dopuszczamy pliki z rozszerzeniami PDF, JPG,PNG oraz dokumenty programów MS Word i Excel o wadze do 5 MB)
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Dlaczego warto nas wybrać?
Dlaczego warto nas wybrać?

Zostaw nam skomplikowaną obsługę odzieży roboczej.  Czyszczenie, naprawa, dopasowanie do sylwetki pracownika, terminowa utylizacja, wymiana czy specjalistyczne doczyszczanie. Powierz to nam, oszczędzając czas i koszt personelu oraz logistyki.

 • ikona Cały asortyment podlega stałemu serwisowi w ramach cyklu obiegu rentalu, w tym pranie, naprawy, wymiany, uzupełnienie produktów. 
 • ikonaZadbamy o wizerunek i bezpieczeństwo naszych Klientów. Gwarantujemy regularne dostawy świeżego i czystego asortymentu, a przy tym stałe miesięczne koszty wynajmu.
 • ikona Stosujemy zaawansowany system informatyczny w celu efektywnego zarządzania. Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, monitorujemy odzież na każdym etapie. 
 • ikona W ramach kompleksowej usługi, wynajmujemy i serwisujemy systemy higieny oraz maty wejściowe. 
Usługi porządkowe nowej generacji

Aktualności
MSU Rental Wynajem Odzieży

facebook in
MSU RENTAL sp. z o.o.

Adres
Plac Piastowski 3
Bydgoszcz, 85-012
NIP: 899 276 68 95
Dane kontaktowe

Zadzwoń
tel. 539 600 857
tel. 523 223 522
Godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek – piątek: 7:00–15:00