Odzież robocza i ochronna

Wygoda i bezpieczeństwo dla całego zespołu

MSU RENTAL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prania i serwisu odzieży roboczej oraz ochronnej. Nasz unikalny system obsługi polega na dokładnym dopasowaniu odzieży do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Dostarczamy zestawy odzieży, które zostały wykonane zgodnie z zaakceptowanymi wcześniej wzorami, uwzględniającymi specyfikę pracy naszych Klientów. Naszym celem jest zapewnienie pełnej wygody i bezpieczeństwa dla personelu, dlatego nasz serwisant regularnie odbiera brudną odzież i dostarcza czyste, bez uszkodzeń, do imiennych szafek pracowniczych. Wszystkie nasze procesy prania są certyfikowane, co oznacza, że nie tylko dbamy o czystość odzieży, ale również o ochronę środowiska.

Dodatkowo, w razie konieczności, wykonujemy naprawy lub wymieniamy zniszczoną odzież, aby zapewnić trwałość i funkcjonalność. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, począwszy od zaprojektowania dedykowanej kolekcji odzieży, aż po dostarczenie na miarę uszytych ubrań dla Państwa pracowników.W ramach naszych usług oferujemy również wyposażenie zakładu pracy w nowoczesne szafy rentalowe i maszyny vendingowe, które ułatwiają dostęp do odzieży. Nasz serwisant zawsze zadba o to, aby brudna odzież została odebrana, a czysta i wolna od uszkodzeń odzież trafiła do odpowiednich imiennych szafek pracowniczych.

Jesteśmy świadomi, że kontrola budżetu jest istotnym aspektem dla naszych Klientów, dlatego oferujemy stałą miesięczną kwotę najmu i serwisu odzieży. Dzięki temu mają Państwo pełną kontrolę nad kosztami, a jednocześnie korzystają z profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiednią odzież roboczą i ochronną, która spełnia najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wygody.

 


Cykl obiegu tekstyliów

 

 1. Pracownik wrzuca brudną odzież do szafy-brudownika
 2. Transport brudnej odzieży do pralni w stałych, ustalonych z klientem terminach
 3. Pranie, suszenie oraz naprawy odzieży
 4. Sortowanie odzieży indywidulanie dla każdego pracownika
 5. Transport czystej odzieży oraz rozłożenie do szafek pracowniczych
 6. Pracownik odbiera czystą odzież ze swojej indywidualnej szafki pracowniczej
 7. Pracownik wrzuca brudną odzież do szafy brudownika

Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, zapewniamy sprawne funkcjonowanie systemu. Metoda ta daje możliwość całkowitego zautomatyzowania wszystkich procesów zachodzących podczas serwisu w pralni, rejestracji parametrów każdej operacji, sortowania pod kątem parowania kompletów na użytkowników i bezdotykowego składania i pakowania do wysyłki odzieży.


Formularz zapytania on-line

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

Załącz plik (Dopuszczamy pliki z rozszerzeniami PDF, JPG,PNG oraz dokumenty programów MS Word i Excel o wadze do 5 MB)
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Dlaczego warto nas wybrać?
Dlaczego warto nas wybrać?

Zostaw nam skomplikowaną obsługę odzieży roboczej.  Czyszczenie, naprawa, dopasowanie do sylwetki pracownika, terminowa utylizacja, wymiana czy specjalistyczne doczyszczanie. Powierz to nam, oszczędzając czas i koszt personelu oraz logistyki.

 • ikona Cały asortyment podlega stałemu serwisowi w ramach cyklu obiegu rentalu, w tym pranie, naprawy, wymiany, uzupełnienie produktów. 
 • ikonaZadbamy o wizerunek i bezpieczeństwo naszych Klientów. Gwarantujemy regularne dostawy świeżego i czystego asortymentu, a przy tym stałe miesięczne koszty wynajmu.
 • ikona Stosujemy zaawansowany system informatyczny w celu efektywnego zarządzania. Dzięki chipowaniu odzieży technologią RFID, monitorujemy odzież na każdym etapie. 
 • ikona W ramach kompleksowej usługi, wynajmujemy i serwisujemy systemy higieny oraz maty wejściowe. 
Usługi porządkowe nowej generacji

Aktualności
MSU Rental Wynajem Odzieży

facebook in
MSU RENTAL sp. z o.o.

Adres
Plac Piastowski 3
Bydgoszcz, 85-012
NIP: 899 276 68 95
Dane kontaktowe

Zadzwoń
tel. 539 600 857
tel. 523 223 522
Godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek – piątek: 7:00–15:00